Markiza Silver Plus

silver plus

Silver Plus jest markizą o lekkiej konstrukcji, co czyni ją bardzo ekonomicznym rozwiązaniem do zacieniania tarasów i balkonów średniej wielkości.

Rozkładane ramiona markizy, wykonane ze specjalnego stopu aluminium, są zamontowane na uchwytach wykonanych metodą obróbki numerycznej.

Łańcuch Flyer’a zastosowany w przegubach sprawia, że są one wytrzymałe i trwałe. Konstrukcja markizy opiera się na solidnej aluminiowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów, a także ułatwia montaż markizy.

Opcjonalny aluminiowy daszek ochrania zwiniętą tkaninę i podkreśla estetyczny wygląd całej markizy. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową na kolor biały. Możliwość zastosowania zestawu do ramion krzyżowych.

zdj256

 

KASETAbrak
RURA NAWOJOWAśrednica 70 mm i 80mm
MONTAŻ ściana, sufit, krokiew dachowa
WYSIĘG1.6m; 1.9m; 2.2m; 2.5m
WYSIĘG MAKSYMALNY2.5m
SZEROKOŚĆ MAKSYMALNA5.3m
SZEROKOŚĆ MINIMALNAwysięg + 0.4m
RAMIONArozkładane, aluminiowe, ze sprężynami i łańcuchem płytkowym Flyera, w przypadku ramion krzyżowych szerokość minimalna wysięg – 0.4m
RAMIONA KRZYŻOWEtak
DASZEK W OPCJItak
KĄT POCHYŁU5° ~ 40°
KOLOR KONSTRUKCJI lakier proszkowy: biały
POSZYCIEponad 100 wzorów
NAPĘD RĘCZNYkorba: 1.5m; 1.8m; 2.2m
NAPĘD AUTOMATYCZNYsilnik, silnik ze zwijaniem ręcznym, nadajnik zdalnego sterowania, automatyka pogodowa wiatrowo-słoneczna
FALBANAwysokość standardowa 21cm (±0,5cm), kształt wg wzornika,
maksymalna wysokość 40cm (falbana typ “C” i “D”)
maksymalna wysokość 100cm (falbana typ “E”)

galeria_zdjęć_button