Okna drewniane

okna drewniane velostyl

OKNA Z DREWNA MERANTI:

Okna z drewna meranti produkowane są z kantówki klejonej z trzech warstw z zachowaniem odpowiedniego układu słoja, co eliminuje wypaczanie się okien. Klejonka meranti jest surowcem odpowiednio wyselekcjonowanym o ciężarze właściwym min.450 kg/m3. Do produkcji okien drewnianych tego typu importujemy kantówkę z Indonezji, z upraw  certyfikowanych, co gwarantuje że zachowane zostały wszelkie wymogi racjonalnej gospodarki leśnej.

OKNA Z DREWNA SOSNOWEGO:

Okna sosnowe produkowane są z kantówki klejonej z trzech warstw z zachowaniem odpowiedniego układu słoja, co eliminuje wypaczanie się okien. Możliwe są dwa rodzaje lameli sosnowych: sosna z łączeniami na zewnętrznych warstwach (z mini wczepami), stosowana przy malowaniu kolorami kryjącymi i przy ciemnych kolorach lazurowych oraz sosna bez łączeń na warstwach zewnętrznych.

OKNA SKRZYNKOWE:

Okna skrzynkowe są produktem oferowanym głównie do obiektów, będących pod ścisłym nadzorem konserwatora zabytków.
Jest to produkt, który w najwierniejszy sposób oddaje tradycyjny, zabytkowy styl okna w obiektach objętych ochroną.  Okno tego typu zbudowane jest z trzech zespołów: skrzyni, okna wewnętrznego i okna zewnętrznego. Okno wewnętrzne posiada możliwość oszklenia zestawem termoizolacyjnym lub szkłem pojedynczym. W oknie zewnętrznym stosowana jest szyba pojedyncza a w oknie wewnętrznym pakiet oszklenia.
Na Państwa życzenie możemy zastosować stylowe dodatki, odpowiednie klamki czy zawiasy co  wpłynie na wyjątkowy charakter okna skrzynkowego.

Skontaktuj się z nami aby poznać całą, bogatą ofertę okien drewnianych!
Możemy odwzorować każdy kształt i charakter starych okien,
również rzeźbienia i witraże.

okna drewniane głogów velookna drewniane głogów styl velookna drewniane velostylokna drewniane głogów styl
okna drewniane velostyl głogówokna drewniane głogówokna drewniane grafit głogów velo stylokna drewniane białe głogów velo styl