RATY 10×0%

Pozwól sobie na więcej!
Nowoczesne systemy osłonowe to nie tylko wygoda ale również oszczędności związane ze zużyciem energii na ogrzewanie zimą lub klimatyzacją latem.

Z myślą o Tobie i Twoich bliskich, oferujemy możliwość sfinansowania zamówień przez firmę AliorBank w kredycie 10×0%. Dzięki temu możesz cieszyć się komfortem oraz widocznymi oszczędnościami energii poprzez zamontowanie nowoczesnych systemów osłonowych bez nadwyrężania Twojego budżetu domowego.

Zalety RAT 10×0%:

  • brak dodatkowych kosztów RRSO = 0%
  • brak opłat i prowizji
  • proste procedury
  • szybka decyzja kredytowa
  • wszystkie formalności załatwione kompleksowo w naszej firmie

Procedura:

  1. Skontaktuj się z naszym biurem w sprawie wstępnej wyceny
  2. Umów się w dogodnym terminie na pomiar i uzgodnienie szczegółów zamówienia
  3. Po uzyskaniu ostatecznej wyceny podziel kwotę na 10 równych rat.
  4. Podpisz wniosek i umowę przygotowaną przez naszego pracownika. Procedura trwa zazwyczaj około 15 – 20 min.
  5. Umów termin montażu

Zakupy poprzez raty bez żadnych dodatkowych kosztów są wysoce ekonomiczne.
Takie rozwiązanie daje możliwość zastosowania dźwigni finansowej, dzięki której nie musisz jednorazowo angażować dużej kwoty swoich własnych środków, jednocześnie nie płacąc więcej.

W rozumieniu Ustawy o kredycie konsumenckim z dnia 12.05.2011 Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota przykładowego kredytu: 1000zł, całkowita kwota do zapłaty: 1000zł, oprocentowanie nominalne: 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł, 10 równych miesięcznych rat w wysokości 100,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.10.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego. Podmiotem udzielającym kredytu jest Alior Bank S.A z siedzibą w Warszawie