Roletki materiałowe

rolety w domu velo styl głogów velo styl głogów

roleta wew velo styl głogówroleta wew velo styl głogów 2roleta mini velo styl głogów 2

Aby uzyskać wstępną wycenę napisz lub zadzwoń do nas:
mail: biuro@velostyl.pl
tel: 727550506

Zapraszamy również do naszego salonu sprzedaży, gdzie mogą Państwo zapoznać się z pełną, bardzo bogatą gamą tkanin:
ul. Piotra Skargi 30, Głogów

Rodzaje rolet:

System MINI wolno wiszący

Roleta wolnowisząca bez obudowy i prowadnic jest najczęściej stosowanym systemem zaciemnień wnętrz. Charakteryzuje się niezawodną i praktyczna ochrona przed nasłonecznieniem oraz stanowi ozdobę okna i nadaje wnętrzu niepowtarzalny klimat. Roleta może być mocowana na ramie okna lub ścianie. Istotną zaletą jest prosta obsługa, łatwy montaż oraz atrakcyjna cena.

System MAXI wielkogabarytowy

Rolety Maxi bez osłony są odpowiednikami rolet MINI, które dzięki zastosowaniu rur nawojowych o większej średnicy i sztywności, mogą być wykonywane o maksymalnych wymiarach do 4m szerokości i wysokości. Standardowo obsługiwane są łańcuszkiem napędowym, przy czym nawijanie materiału ze względu na jego ciężar i wymiary wspomagane jest sprężyną umieszczoną w rurze nawojowej. Opcjonalnie rolety mogą posiadać napęd korbowy lub elektryczny.

System V6 Przykręcany

Roleta V6 to cieszący się uznaniem klientów system roletowy w eleganckiej, opływowej ALUMINIOWEJ kasecie , montowany na cztery wkręty do listwy przyszybowej. Płaskie prowadnice ALUMINIOWE klejone są za pomocą taśmy piankowej do listew przyszybowych. Prowadnice zachodzą w światło szyby.
Dostępne kolory: Biały, Brązowy, Złoty Dąb, Orzech, Mahoń, Wiśnia, Dąb, Jasny Dąb, Anoda

System V8 Przyklejany

Jest to roleta w kasetce i prowadnicach ALUMINIOWYCH montowana bezpośrednio do listew przyszybowych . Idealnie pasuje do okien PCV, aluminiowych i drewnianych. Dzięki kasetce i prowadnicom prześwity eliminowane są do minimum, zapewnione jest stabilne prowadzenie tkaniny, która cały czas znajduje się przy szybie, nawet w oknie uchylonym.
Roleta całkowicie przyklejana do ramy okiennej bez jakiejkolwiek mechanicznej ingerencji w okno

System V12 Przestrzenny

Jest to system aluminiowy przestrzenny montowany bezpośrednio na ramie okna poprzez przyklejenie bez jakiejkolwiek mechanicznej ingerencji w oknie. Nie zasłania światła szyby, na oknie balkonowym z poprzeczką możliwe jest zamontowanie jednej rolety . Prowadnice w kształcie litery C

stolarka.glogow.pl – stolarka otworowa Głogów