Rolety rzymskie

velostyl-gogw-rolety-rzymsk

Model 1

Roleta rzymska z taśmami transparentnymi pionowymi . Odległość pierwszej i ostatniej taśmy od boku rolety ok. 8cm. Pozostałe taśmy rozmieszczone są w odległościach od 30 do 45 cm między nimi. Po zwinięciu roleta osiąga wysokość od 15 do 25 cm w zależności od długości rolety. Przy zastosowaniu wykończenia dolnego roleta powiększona jest ok. 10-14cm. Ewentualne łączenie (zszycie) materiału, może przebiegać pionowo lub poziomo w zależności od wzoru tkaniny przy wysokości rolety od 250cm.

m1

Model 2

Roleta rzymska z taśmami transparentnymi poziomymi oraz z transparentnym szprosem . Odległość między taśmami wynosi od 22 do 35 cm. Po zwinięciu roleta osiąga wysokość od 22 do 35 cm w zależności od długości rolety. Przy zastosowaniu wykończenia dolnego roleta powiększona jest ok. 12-15 cm. Ewentualne łączenie (zszycie) materiału, może przebiegać pionowo lub poziomo w zależności od wzoru tkaniny przy wysokości rolety od 250cm.

Model 3

Roleta austriacka z taśmami transparentnymi pionowymi.Odległość pierwszej i ostatniej taśmy od boku rolety wynosi ok. 10cm. Odległość między taśmami po umarszczeniu wynosi ok. 30 do 40 cm. Góra rolety wykończona transparentna taśmą marszczącą. Wysokość gotowej rolety zawsze powiększona jest o 22cm (1 fałda rolety) Po zwinięciu roleta osiąga wysokość od 40 do 70cm. w zależności od wysokości rolety. Ewentualne łączenie (zszycie) materiału, może przebiegać pionowo lub poziomo w zależności od wzoru tkaniny przy wysokości rolety od 250cm.

Dekoracyjne wykończenie dołu rolety rzymskiej

w_b
Wykończenie B
w_c
Wykończenie C
w_d
Wykończenie D
w_e
Wykończenie E
w_f
Wykończenie F

 

Dekoracyjne wykończenie góry rolety rzymskiej

w_b
Wykończenie

 

stolarka.glogow.pl – stolarka otworowa Głogów